Mesaj Gönder

Tekli Ve Çoklu Mesaj Gönder
Bu menüde ister tek tek ister çoklu olarak dilediğiniz çoklukta mesaj gönderme seçeneği sunuluyor. mesaj gönderme ile ilgili herhangi bir sınırlama yoktur.

Gruba Mesaj Gönder
Kaydedeceğiniz numaraları gruplandırarak her gruba özel mesaj atabilirsiniz istediğiniz kadar grup oluşturabilir bu gruplara değişik mesajları aynı anda gönderebilirsiniz.Türkçe Mesaj Gönder
Mesajlarınızın tamamen Türkçe karakterli olmasını istediğiniz zaman, Örneğin yazacağınız metnin harfiyen düzgün bir biçimde yazılmasını istiyorsunuz o halde Türkçe Mesaj Gönder kısmını kullanmanızda fayda vardır not: Türkçe Mesaj 70 karakterden sonrasını 2 mesaj olarak almaktadır.Doğum Günü Mesajı Gönder
Oluşturduğunuz rehberde elinizde kişisel bilgileri olan kişilere otomatik mesaj gönderme seçeneği sunan bölümdür. Bu bölümde altta ad soyan gsm şehir gibi seçenekler mevcut, seçenekleri kullanarak kişiye sanki sadece kendisine özel yazılmış bir mesaj gibi gönderebilirsiniz,  fakat sistem bu mesajları otomatik olarak atar müdahale etmenize gerek kalmaz.Kişiye Özel Mesaj
Kişilerinizi gruplandırarak tıpkı telefon hafızası gibi istediğiniz kişiye kendisine özel mesaj atabilirsiniz bunun için kişiyi önceden kaydetmiş olmanız gerek. öncelikle kişilerinizi kaydeder ondan sonra kaydettiğiniz kişilere özel mesaj atabilirsiniz.Kayıtlı Mesajlar
Devamlı gönderdiğiniz aynı olması gereken mesajlar vardır bu mesajlar gönderilirken kaydedilebiliyor. daha sonra gerek görüldükçe kayıtlı mesajlar bölümüne girilerek mevcut kayıtlı mesajlardan göndermek istediğinizi seçerek rahat bir şekilde gönderebilirsiniz.Hazır Özel Gün Mesajları Gönder
Gerek Personel gerek müşteri ve eş dost ve benzeri tüm kişiler ve durumlar için önceden kayıtlı hazır özel gün mesajları mevcut ne yazayım nasıl yazayım derdinden kurtaracak bir menü kesinlikle faydalı olacağına inanıyoruz.

Telefon Rehberi

Excel’den Doğum günü kaydı ekle
Dostlarınız ve müşterilerinizin doğum günlerini kayıt altına alacağınız alandır, doğum günü kutlanacak kişileri excel üzerinden kayıt altına aldıktan sonra excel dosyasını mevcut menüye kaydettikten sonra bir defaya mahsus gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra sistem üzerinden doğum günü gelen şahısların telefonlarına mesaj atılır.

Excel’den kayıt ekle
SMS atacağınız numaraları excel üzerinden doğrudan kayıt altına alacağınız menü dür. daha önce excel üzerinden kayıtlı olan numaraları zaman kaybetmeden tek seferden komple kayıt altına alabilirsiniz not: sistem numaraları çift kaydetme ünlemini otomatik olarak alacaktır.

Yeni Kişi Ekle
Yeni numara ekleme menüsüdür, Yeni numara geldikçe manuel olarak istediğiniz kadar numara ekleme özgürlüğünüz vardır. Numara eklerken tıpkı akıllı telefonların rehberi gibi ad soyad şehir ve doğum tarihi gibi bilgileri ekleyerek istediğiniz kişinin bilgilerini saklayabilirsiniz.

Yeni Grup Ekle
SMS Gönderdiğiniz numaraları gruplandırarak mesaj gönderirken farklı mesajları farklı gruplara gönderme özgürlüğünüz olur. istediğiniz kadar grup oluşturup gruplara dilediğiniz gruba dilediğiniz mesajı atabilirsiniz.

Kayıtlı Gruplar
Bir önceki menüde oluşturulmuş grupları görüntülemek, hangi grupta kaç kayıt olduğu ve söz konusu grubun hareketleri detaylı bir şekilde görüntülenebilir.

Raporlama
Raporlama bölümü göndermiş olduğunuz mesajların ulaşıp ulaşmadığını, kaç kişi ulaşmış kaç kişi ulaşmamış ulaşmayan mesajların neden ulaşmadığı ve gönderilmiş olan mesajların metinleri tamamen bu alanda saklanır. Geçmişe yönelik rapor hazırlama veya buna benzer yapılan hareketleri görüntüleme için bu menü kullanılır.
Cari İşlemler

Kredi Taleplerim
Yeni sms alımı yapmak veya sms bakiyesi bittiğinde yeniden kredi yüklemek için kullanılacak paneldir; bu panele banka hesap bilgilerini kaydettikten sonra her yapılacak alışveriş bu hesap üzerinden gerçekleşir.

Kredi Yükleme Geçmişim
Yüklediğiniz kredileri görüntülemek ve gönderilmiş fakat ulaşmamış kredileri geri havuza düşmesini görüntüleyen alandır. Bir nevi geçmişte ne kadar kredi almışsınız ve ne kadar sms iadesi yapılmışsa hepsi bu ekranda görüntülenir.

Fatura Talebi
Yapmış olduğunuz toplu sms alımlarında istek üzerine faturalandırma için kullanılan alandır. Resmi kurum ve kuruluşlarında yapılan alışverişler faturalandırılmak zorunda olduğundan fatura talebi bu ekranda gerçekleştirilir.
Kullanıcı İşlemleri

Üyelik Bilgileri
Üyelik bilgilerinizi kontrol etmek varsa yanlışları düzeltmek yada herhangi bir değişikliği panele yansıtmak amacı ile kullanılabilir.

Orginatör Talebi
Sözleşme gereği göndereceğiniz mesajlara sözleşme yapılırken 5 adet başlık belirleyebilirsiniz olası bir başlık değiştirme için orginatör (başlık) talebinde  bulunabilirsiniz.

Yardım Talepleriniz
Herhangi bir konuda yardım talebinde bulunmak için kullanılacak menü dür. takıldığınız veya içinden çıkamadığınız bir konuda yardım destek almak için yardım talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır; talebiniz ivedilikle işleme alınıp kısa süre içerisinde size dönüş sağlanacaktır.

SMS Yazılımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir