Yüzme okulları ve benzeri okullar için geliştirdiğimiz özel yazılımı beğeninize sunuyoruz. Bildiğiniz üzere bu gibi okullar özel okullar olup eğitim düzeyi yüksek olması beklentisi olan okullardır. Dolayısı ile bu okulların yönetimi özellikle kaliteyi ön planda tutmak zorunda kalıyorlar. Elazığ Olimpik Yıldızlar Yüzme Okulu için geliştirdiğimiz yazılım sayesinde hem web sayfası hem muhasebesini tuttukları on line kayıt ve takip sistemi hemde okuldaki güvenlik kameraların bağlı olduğu bir canlı yayın bölümü yaptık, özellikle kamera bölümü çok ilgi gören ve okul sistemlerinde devrim sayılabilecek bir uygulama oldu, Nasıl bir faydası oldu derseniz; özellikle çocuğunu okula gönderen fakat acaba çocuğum orada ne yapıyor nasıl muamele görüyor diye içi rahat olmayan müşterinin içi rahatlamış oldu çünkü istediği her vakit İnternet’e bağlanıp okulun içerisinde neler yapıldığını gönül rahatlığı ile izleyebiliyor.

Bir diğer önemli husus ise mevcut site üzerinden üyelik sistemi olması bu sistem üç kademeli üyelik sistemine sahip kullanıcı yani dışarıdan vatandaşın üyeliğine açık sadece öğrenci velilerine verilen kullanıcı adı ve şifresi sayesinde site içerisinde öğrencisinin durumu hakkında bilgi almak ve canlı kamera yayınını izlemek için kullanabiliyor. Bir diğer üyelik seviyesi ise öğretmenlerin kaydoldukları üyelik biçimi buradan öğrencilerin notlarını genel durumunu ve disiplin davranışlarını yazarak veli ve okul yönetiminin incelemesine sunulur ayrıca öğretmenlerin bu bölümde okuldaki her hareketten bilgi sahibi olmasını sağlayacak sistem mevcuttur. Bir diğer üyelik sistemi ise sadece yönetim kurulunun giriş yapabildiği üst panele bağlantılı üyelik sistemi buradan okulla ilgili her yere müdahale hakkı mevcuttur.

Ayrıca sitemizin alt yapısına entegre ettiğimiz on line muhasebe programı sayesinde okul yönetimi bütün mali giriş çıkışları tek panelden kontrol edebiliyorlar bu gerek öğrenci taksitleri olsun gerek öğretmenlerin maaşları olsun bütün parasal giriş çıkışlar tek panelden yönetiliyor.

Yüzme Okulu Yazılımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir